Журі
Журі V Міжнародного конкурсу молодих піаністів ім. Ф. Шопена 3-5 квітня 2018 м. Дніпро



Наталія Воробйова
Президент Товариства ім. Ф. Шопена в Україні,
викладач Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, Україна
Манана Гоцеридзе (Грузія)

Професор Тбіліської державної консерваторії ім. В.Сараджишвілі. Відома грузинська піаністка.

Музичну освіту отримала у Тбіліській Державній консерваторії ім. В.Сараджишвілі (класс проф.В.Шиукашвілі). Пройшла асистентуру - стажування у Московському Державному музично-педагогічному інституті ім. Гнесіних (клас проф. О.Бошняковича).

Веде активну концертну діяльність в Грузії та за її межами, як соліст, фортепіанний ансамбліст та концертмейстер. Багато концертує у составі камерних ансамблів.

Проводить майстер-класи в музичних учбових закладах Грузії та за кордоном (Норвегія, Польща). Постійно запрошується членом журі міжнародних фортепіанних конкурсів та фестивалів.
Наталія Громова (Білорусь)

Доцент кафедри спеціального фортепіано Білоруської державної академії музики. Солістка Білоруської державної філармонії (артистичний псевдонім - Котова), кандидат мистецтвознавства.

Музичну освіту отримала в Білоруській державній академії музики (клас проф. Л.Юшкевича). Закінчила в тій же академії асистентуру-стажування (класс профе сора Л.Шеломенцевої). Лауреат багатьох республіканських та міжнародних конкурсів в країні та за її межами.

Веде активну концертну діяльність, як ксоліст та концертмейстер. Виступає у фортепіанному дуеті з В.Боровіковим. За час творчої діяльності дала більше ніж 500 концертів. Гастролювала у Іспанії, Франції, Германії, Голандії, Литві, Латвії, Молдові, Польщі, Китаю, ОАЕ та інш. Багато разів запрошувалася у члени журі міжнародних конкурсів піаністів. Проводила майстер-класи у Франції, Китаю, Литві. Засновник т а організатор Міжнародного фестивалю фортепіанних дуетів «Duettissimo» (Мінськ).
Катажина Райс (Польща)

Хабілітований доктор мистецтвознавства. Професор музичної академії ім. Ф.Нововейського. Музичну освіту отримала в Бидгощській академії музики ім. Ф. Нововейського ( клас проф. К. Поповей-Зидронь).

Навчалася в аспірантурі під керівництвом проф. Я. Суликовського. Є лауреатом. багатьох музичних Національних та Міжнародних конкурсів та фестивалів у Польщі, Чехії. Франції. Навчалася на курсах, які проводили видатні музиканти, найкращі інтерпретатори творів Ф.Шопена, такі як Е. Поблоцька, В. Банфилд та лауреат міжнародного конкурсу ім. Ф. Шопена у Варшаві Т.Шебанова.

Успішно поєднує наукову, виконавську та педагогічну діяльність. Має студійні записи усіх фортепіанних мазурок польського композитора Романа Maциєвського, видала наукову публікацію: «Шопенівські мазуркові ідіоми у фортепіанних мазурках Р. Maциєвського. Вибрані аспекти музичної поетики». За свій видатний внесок у розвиток польської культури, отримала медаль від Маршала Куявсько – Поморського воєводства. Її учні теж отримують нагороди в Національних та Міжнародних конкурсах та фестивалях. Багато разів була запрошена членом журі міжнародних конкурсів.
Борис Федоров (Україна)

Професор Національної академії музики ім. П. Чайковського.

Пiсля закiнчення Московськоi консерваторii та асистентуристажування вже майже три десятирiччя працюе у Національній академії музики iм. П. Чайковського та КССМШ iм. Лисенка, поеднуючи плiдну педагогiчну дiяльнiсть з виконавською. Лауреат мiжнародних конкурсiв пiанiстiв у Порто, Сенiгалii, Римi, Гран-Прi Всеукраiнського фестивалю пам'ятi Регiни та Володимира Горовиць.Веде активну концертну діяльність в Україні, гастролює у Португалii, Росiї, Нiдерландах, США, Китаї. Мае велику кiлькiсть записiв у фондi Нацiональноi телерадiокомпанii Украiни. Проводе лекції, майстер-класи у мiстах Украiни та за кордоном. Почесний професор унiверситету у Хунанi (Kитай). Автор багатьох статей. Член журi багатьох Всеукраiнських та мiжнародних конкурсiв . Його учнi понад 60 разiв здобували перемоги на престижних мiжнародних конкурсах, таких, як iм. Марii Каллас ( Грецiя), ім. В. Горовиця (Україна),ім. Марii Канальс ( Іспанія), Пам'ятi Артура Рубiнштейна, iм. Черни-Стефаньськоi (Польща), iм. Шопена (Росія), iм. Сметани (Чехiя), а також у Мадридi, Тбiлiсi, Нью-Йоку та інших. Вони грають у найкращих концертних залах різних країн світу, таких як Великий зал Концертгебау (Амстердам), Одеон Iрода Атiчного (Афiни), Концертний зал iм. Чайковського (Москва), Карнегi хол (Нью-Йорк), Марiiнський театр ( Санкт-Петербург), театр на Елiсейських полях (Париж), Тонхалле (Цюриху), Кадоган холл ( Лондон), а також фiлармонii Варшави, Баку, Таллiна, Щецина, Халапи, Каунаса та iн. Деякi з них стали відомими концертуючими пiанiстами мiжнародного значення це Анна Федорова, Денис Жданов, Олександр Гринюк, Маргарита Головко.
Станіслав Христенко (США)
Відомий концертний виконавець світового рівня. Отримав музичну освіту у Московській консерватор ії ім.П. Чайковского (клас проф. В.Горноста євої). Народився у Харкові, почав свою концертну діяльність у 11 років з сольного концерту у залі Харківської філармонії. З того моменту виступав у найкращих концертних залах на п'яти континентах, таких як Карнегі Холл, Віденьский Концертхауз, Palais de Beaux-Arts у Брюселі, а також з оркестрами у Великому залі Берлінської філармонії, Северанс Холі у Клівленді, Великому залі Московської консерваторії та в City Hall Гонконгу. Грав, як соліст, з найкращими оркестрами, такими як Клівлендський оркестр та с багатьма іншими оркестрами США, Національним Оркестром Бельгії, Симфонічними оркестрами Більбао та Тенерифе, Гонконгським Камерним Оркестром, Симфонічним Оркестром Такамацу та іншими. Є переможцем найпрестижніших міжнародних конкурсів піаністів. Тільки у 2013 році він отримав Золоту медаль Міжнародного конкурсу піаністів у Клівленді, Першу Премію Міжнародного конкурсу піаністів Марії Канальс, а також Четверту премію на Міжнародному конкурсі Королеви Єлізавети у Брюселі.Співпрацює с звукозаписуючими компаніями з США, Великої Британії, Німеччини та Гонконгу, Є Артистом компанії Steinway & Sons.
Чжай Ши (Китай)

Відомий китайський піаніст. Доктор філософії. Доцент кафедри фортепіано Пекінського коледжу Опери та Мистецтва.

Навчався на фортепіанному факультеті у Національній музичній академії України ім. П. Чайковського (клас проф. І. Павлової). Стажувався у Московській консерваторії ім. П. Чайковського (проф. А.Пісарев, С.Доренський, М.Воскресенський, Е.Вірсаладзе, О.Жукова - учениця В.Софроницького та А.Гольденвейзера). Лауреат 12 міжнародних престижних конкурсів в Україні, Франції, Німеччині, Італії, Сербії, таких як конкурс Сільвіо Бенгаллі, «Рома», «Yamaha Europe»,Ісидора Баджича, «Муза», Пам'яті Д.Шостаковича, отримав також Гран-Прі на Міжнародному конкурсі молодих піаністів ім. Ф. Шопена в Україні (Дніпро), та інших. Його студенти теж багато разів перемагали на конкурсах, зокрема таких, як Міжнародний конкурс ім. В.Горовиця та Міжнародний конкурс піаністів у Відні. З 2007 року очолює Київський фонд підтримки молодих талановитих музикантів. Багато разів запрошувався членом журі міжнародних конкурсів піаністів у різних країнах світу.
Адреса
49044, Україна , м. Дніпропетровськ,
вул. Ливарна, 10,
Товариство ім. Ф. Шопена. Оргкомітет.
http://chopinua.com
Контакти
Тел. для довідок: +38 (050) 176 5849, +38 (067) 717 9697, +38 (063) 421 5449
Е-mail: [email protected], [email protected]
Соц. мережі